Дитячий садок

з 18  місяців

у групі 10 дітей

Працюємо з 8:00 до 19:00

4-х разове харчування + снек

Узгодження усіх навчальних секцій з адміністратором.

Шкільний автобус може забрати і доставити Вашу дитину під двері будинку в обумовлений час.

Завдяки «мобільному пристрою» батьки можуть бачити свою дитину, як вона проводить день, що робить, що їсть.

Питання та відповіді

Чому дитині краще почати вивчати іноземну мову в ранньому дитинстві?

У дитини дошкільного віку (особливо від 1 до 5 років) мова знаходиться у стадії активного формування, тому в цей період її слід інтенсивно тренувати і розвивати, як будь-які інші м’язи або частини тіла.

Коли дитина навчається не лише рідною мовою, але ще й іноземною, то це свого роду тренування, оскільки воно збільшує можливості дитини, розвиває її інтелект, активізує різні види мислення, а також сприяє формуванню впевненості в собі та її активної життєвої позиції.

Крім того, в майбутньому Ваша дитина легко поповнить свій словниковий запас іншомовними словами в школі і не буде відчувати мовного бар’єру в спілкуванні з іноземцями.


Як забезпечити  безболісну адаптацію дитини до дитячого садку?

  1. Починати готувати дитину психологічно заздалегідь (розкажіть про те, що таке дитячий садок, хто туди ходить, чим там займаються)
  2. Пограйте з дитиною в імпровізовану гру «Дитячий садочок» (граючи, змоделюйте ситуацію знайомства з іншими дітьми і т.д., а також намагайтеся строго дотримуватися режиму дня);
  3. У перші дні залишайте дитину в садку тільки на 2-3 години, а потім поступово збільшуйте часовий інтервал (з другого тижня спробуйте забирати малюка відразу після сну, третього – після вечірньої прогулянки)
  4. Під час ранкового прощання з мамою дитина часто починає вередувати і плакати. У такому випадку Вам слід спокійно поцілувати, обійняти і розповісти, що ви неодмінно її заберете.

Не потрібно дитину залишати і йти якщо вона ще не готова. Проведіть в стінах навчального закладу спільно стільки часу, стільки буде потрібно малюку для повної адаптації.

Коли малюк відчує себе в безпеці він сам вас відпустить.

Адаптаційний період, як правило, триває близько 2-3 тижнів. Тому Вам залишається лише трохи зачекати!


Які документи і довідки потрібні для вступу в дитячий садок?

Копія свідоцтва про народження дитини;

Копія паспорта першої та третьої сторінок, а також сторінки з пропискою одного з батьків;

Медична довідка про стан здоров’я дитини, яка видається дільничним лікарем (або лікуючим терапевтом). Ця довідка виписується на основі отриманих висновків вузьких фахівців і результатів аналізів (форма 026/у)

Медична довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення. Така довідка (про відсутність інфекційних захворювань) діє тільки 3 дні, тому отримати її заздалегідь не вдасться (форма №63).


Чи можемо ми бути спокійні за харчування, віддавши дитину до Вашого дитячого садка?

Так, звичайно! Ваша дитина отримає корисне і збалансоване 4-разове харчування з урахуванням всіх вікових і фізичних особливостей, а також смакових уподобань.

Звертаємо увагу на те, що наш «смачний» партнер «Art Eco Cafe» гарантує свіжість і якість всіх страв, надаючи щодня відповідні сертифікати якості.

Крім того, Ви можете скористатися дієтичним столом і бути впевненими в тому, що Ваш малюк щодня отримуватиме повний комплексний вітамінний набір з сезонних фруктів і овочів.